O FIRMIE

25 LAT NA RYNKU
1000 METRÓW DZIENNIE
ZAWSZE NA CZAS

o nas

Od przeszło dwóch dekad działamy w branży cyfrowego druku włókienniczego. Współpracujemy z kilkuset znanymi markami. Nasze produkty codziennie trafiają do odbiorców w kraju i za granicą. Większość z nich to agencje reklamowe.


Jeżeli szukasz solidnego partnera z nowoczesnym i niezawodnym zapleczem produkcyjnym, który zawsze wesprze Cię wiedzą, technologią i doświadczeniem, jesteś w dobrym miejscu.

 

 

Co produkujemy

 

Większość naszej produkcji stanowią tekstylne, outdoorowe nośniki reklamy w postaci flag, winderów i parawanów. To jednak nie wszystko, bowiem rokrocznie notujemy wzrost sprzedaży artykułów dekoracyjnych: obrusów, kotar i zasłon, a także galanterii użytkowej jak torby, worki i bandany. Chętnie podejmujemy się zadań nietypowych, jak właśnie wyprodukowana seria abażurów z logo znanej sieci fastfood.

 

 

Możliwości

 

W ślad za potrzebami naszych klientów specjalizujemy się w mniejszych i średnich wolumenach, ze stabilną mocą wytwórczą na poziomie 1000 m² gotowego produktu dziennie. Pozwala to na sprawną realizację niemal każdego zadania z gwarancją jakości, powtarzalności i terminowości.

 

 

Portfolio

 

Flagi naszej produkcji zdobią ulice dziesiątków miast. Powiewają na masztach w całej Polsce, a także w Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii, Niemczech i państwach Skandynawii. Efekty naszej pracy mogłeś oglądać podczas niezliczonej liczby wydarzeń:

 

Rozgrywki Ekstraklasy, Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, Sopot Festiwal, Opener Festiwal, Finały WOŚP, Przystanek Woodstock, VOLVO Ocean Race, Red Bull Air Show, VERVA Street Racing, i wielu, wielu innych.

 

 

Trochę historii

 

Dwudziestolecie naszej działalności przypada na czas technologicznego przełomu, jaki od dwóch dekad toczy się w druku włókienniczym. Pochodzące z Japonii, tysiącletnie rzemiosło sitodrukowe stopniowo ustępuje pola technologii piezoelektrycznej, stojącej u podstaw inkdżetu, czyli szeroko rozumianego druku kroplą. Ten trwający od początku wieku proces stale przynosi wielowymiarowy postęp technologiczny oraz nowe, coraz to doskonalsze rozwiązania.

 

W historii tej piszemy własny rozdział. Jeszcze jako adepci sitodruku, wyposażyliśmy pracownię w jeden z pierwszych w Europie ploterów drukujących na tekstyliach – nowoczesną i szybką na owe  czasy drukarkę Mimaki o symbolu TX. Innowacja zaowocowała pełnym zwrotem w stronę druku cyfrowego, a wraz z nim w kierunku nowych możliwości.

 

Stale modernizujemy park maszynowy. Nieustannie śledzimy rozwój technologii druku na materiale. Regularnie uczestniczymy w globalnych iwentach branżowych świata reklamy, druku i włókiennictwa, za każdym razem bogatsi o spotkania z inspirującymi ludźmi i nowe doświadczenia.

 

Jak możemy się z Tobą skontaktować?